Top jauna izrāde!

Visi amatierteātri labi zina cik sarežģīti ir atrast piemērotu repertuāru, jo pastāv dažādi ierobežojumi, kā arī finansiālas grūtības. Daudz ko nosaka autortiesību likums un sakarā ar to ļoti daudz labu lugu mazie teātri nemaz nevar atļauties. Ar šīm problēmām esam saskārušies arī mēs, Līvānu amatierteātris. Tāpēc savu repertuāru veidojam tā, lai izrādes varētu apmeklēt gan bērni gan pieaugušie.

Top jauna izrāde!

Šinī, 2011.-2012. gada sezonā, esam izvēlējušies Jevgeņija Švarca lugu “ Pelnrušķīte”.
Lugas lasīšanas mēģinājumi sākās rudenī, paralēli atkārtojām iepriekšējo sezonu iestudējumus. Tie tika rādīti dažādos pasākumos un novada skatē. Kolektīvu iepriecināja iespēja iestudēt pasaku, iedzīvoties pasaku tēlos. Ar sajūsmu tiek apspriestas tērpu skices un dekorācijas. Viss kolektīvs palīdz režisorei Ilzei Kārklei ar savu izdomu un ieteikumiem. Daudz palīdz kultūras centra māksliniece, bet vēl vairāk tiek gatavots pašu rokām.

Tā kā šinī izrādē ir daudz jauniešu lomu, kolektīvā ir iesaistītas jaunas dalībnieces: Dace Neicgale un Māra Rudzāte. Režisore lomas ir sadalījusi šādi:
Pelnrušķīte-Dace Neicgale
Princis- Valentīns Uļjanovs
Karalis-Jānis Markots
Pamāte-Ilze Vanaga
Anna- Sandra Mukāne
Marianna- Biruta Krūmiņa
Mežsargs-Normunds Upītis
Krustmāte-feja -Leonora Rabčevska

Pārējās lomās - Jānis Aizpurietis, Oskars Bērziņš, Māra Rudzāte, Ināra Jačmenkina, Vitālijs Nešpors, Mārtiņš Jansons, Ēriks Mazjānis, Valdis Vitkovskis.
Lugas muzikālo noformējumu veido Jānis Rudzītis, bet dejas un kustības apgūt palīdz deju skolotāja Anita Vucina.

Top jauna izrāde!

Mēģinājumi notiek jautrā un radošā noskaņā. Kolektīvs ir ieplānojis ar visu tikt galā un parādīt izrādi maija sākumā. Lai viss izdodas!

Foto - Normunds Upītis

 
© 2009 - 2016 Līvānu novada kultūras centra amatierteātris
Izstrāde un dizains no: arnico