Ciemos pie Talsu Tautas teātra

No 19.marta līdz 21.martam Talsu Tautas teātris svinēja 50 gadu jubileju, kopš teātrim ir piešķirts Tautas teātra nosaukums. Talsinieki savus svētkus svinēja kopā ar draugiem un to skaitā arī ar mums- Līvānu amatierteātri.

Svētku laikā bija iespējams noskatīties divas Talsu Tautas teātra pirmizrādes: E. Radzinskis „Nogalināsim vīrieti” režisore Ziedīte Začeste un H. Krūmiņš „Vecpuiša precības” režisors Andris Priednieks.

Līvānu amatierteātra kolektīvs ceļā

Ļoti sirsnīgs un emocionāls bija jubilejas pasākuma noslēgums 21.martā. Kopā ar Talsu Tautas teātri un jaukto kori „Uz augšu”, koncerta laikā tika izdziedātas dziesmas no Latvijas teātros iestudētajām izrādēm.

Talsu Tautas teātra un jauktā kora koncerts

Ļoti interesanti, emocionāli un jautri aktieri izspēlēja dziesmu ievadus. Publikas simpātijas, protams, iekaroja atraktīvā dejotāju četrotne „Zilais karbunkulis” un Šveiks (Roberts Matisons).

Dejotāju četrotne - Zilais karbunkulis

Pēc koncerta notika jubilāru sumināšana. Tika dāvinātas šajos laikos praktiskas un noderīgas lietas. Bagātie kurzemnieki teātrim uzdāvināja govi Gauju (tā gan aizbēga, bet jācer, ka atgriezīsies).

Jubilāru sumināšana

Mēs- latgalieši, savukārt apvienojām lietderīgo ar patīkamo, vedām Jezupeņu meitas lūkoties un apsveikt jubilārus. (Jezupeņš lūkoties ta lūkojās, bet nevienu līdzi neatveda)

Jubilāru sumināšana

Kaut arī svētki pagājuši, sirdi silda patīkamas emocijas un prieks, ka neskatoties ne uz ko mēs tomēr tur bijām!

(Ināra Ivanova)

Jubilāru sumināšana

 
© 2009 - 2016 Līvānu novada kultūras centra amatierteātris
Izstrāde un dizains no: arnico