Ilze Kārkle

Režisore Ilze Kārkle

Ilze Kārkle kolektīvā ienāca 1986.- 1987.gada sezonā, ar Ezerlauku mātes lomu R. Blaumaņa lugā "No saldenās pudeles". Ir nospēlēts daudz skaistu lomu A. Pabērzas un R. Līvmanes vadībā. 2006.gadā Ilze Kārkle pārņēma no Rimas Līvmanes režisores un kolektīva vadītājas pienākumus.

Ilze ne vien iestudē izrādes, bet arī aizvieto amatieraktrises, kad tas nepieciešams. Viņai nav grūtību dažu dienu laikā iedzīvoties kādā lomā un darīt to kvalitatīvi.

Ilze ir iesaistījusi kolektīvā savu dēlu Āri un vīru Andri. Āris spēlē Robinu, lugā “Lācītis Pūks un viņa draugi”, bet jaunajā lugā - saimnieku dēlēnu Janku. Toties Andris, bieži vien, mēģinājumos lasa iztrūkstošo aktieru lomas, un izpalīdz arī kā šoferis vai skatuves strādnieks.

Ilze ar savu neizsīkstošo enerģiju piesaista kolektīvam jaunatni un inficē ar teātra spēlēšanas vīrusu.

Oskars Bērziņš – režisors un kultūras menedžeris

Režisors Oskars Bērziņš

Oskars Bērziņš savu darbību Līvānu amatierteātrī uzsāka 2008./2009. gada sezonā ar Pietera lomu R.Blaumaņa "Ļaunais gars". Vēl mācoties vidusskolā, aktīvi iesaistījās vairākās izrādēs un skečos.

Ir spēlējis Ilzes Kārkles iestudētajās izrādēs: "Kāzas", "Top izrāde", "Pēc pirmā mītiņa", "Pelnrušķīte" Un paša iestudētajā viencēlienā "Jei bučuos maņi". Viņš vada Rožupes jauniešu teātri un savos iestudējumos iesaista dalībniekus no abiem teātra kolektīviem.

Oskars ir aktīvs tautas mūzikas izpildītājs, kas daudzus gadus darbojas folkloras kopā "Ceiruleits". Šīs prasmes palīdz režisora darbā un izrādēm vajadzīgās mūzikas atlasē.

Rima Līvmane

Bijusī režisore Rima Līvmane

Ilggadēja amatierteātra aktrise kolektīvā ienāca ar J. Linduļa "Ozoldēli, liepu meitas" izrādi 1989.-1990.gadā.

Spēlējusi daudzās Annas Pabērzas režisētajās lugās: "Kū Ičas yudiņi aizskoloj", "Caur sidraba birzi gāju", "Jo pliks, jo traks", "Bīstamais vecums", "Mana mīļā vedekliņa", "Pašu audzināts", "Palīgā sauciens", "Mūsu pokāls", "Tikai rozes" un vēl vairākos citos iestudējumos.

No 2005.gada sezonas - režisore un kolektīva vadītāja, tagad Rožupes k/n un dramatiskā pulciņa vadītāja. Viņa turpina atveidot lomas vairākās I. Kārkles režisētajās lugās.

 
© 2009 - 2016 Līvānu novada kultūras centra amatierteātris
Izstrāde un dizains no: arnico